„ZAKĄTEK NA LIDZKIEJ” jest miejscem idealnym dla wszystkich którzy cenią sobie piękno okolicy, spokój i harmonię oraz dla tych którzy chcą korzystać z atrakcji kulturalnych i rozrywki jakie zapewnia nasze wspaniałe miasto Wrocław.

Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie tras rowerowych i spacerowych na wałach przy Widawie. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Po Psim Polu kursuje 6 linii autobusowych i 2 tramwajowe. Dla mieszkańców udogodnieniem jest też dworzec kolejowy z szybką koleją miejską.

Mieszkańcy dzielnicy mają dostęp do edukacji dla dzieci od najmłodszych, przez licea, technika i szkoły wyższe. W okolicy znajdują się liczne sklepy i restauracje oraz ośrodki zdrowia i centrum kulturalne. Od kilku lat na ulicach Psiego Pola organizowany jest festiwal uliczny CYRKOPOLE, który przyciąga co roku więcej atrakcji i turystów. W centrum dzielnicy powstało kilka lat temu nowoczesne Centrum biblioteczno-kulturalne FAMA, które oferuje zajęcia dla najmłodszych i dla seniorów.

„ZAKĄTEK NA LIDZKIEJ” oferuje 12 eleganckich domów z ogrodami w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 124m2 w wysokim standardzie wykonania. Budynek jest budynkiem gwarantującym niskie koszty eksploatacyjne. Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego gr. 24cm, ocieplone 20 cm styropianem, podłoga na gruncie ocieplona styropianem gr. 15 cm, a sufit ostatniej kondygnacji ocieplony wełną gr. 30 cm. Każdy segment dla zapewnienia maksymalnego komfortu właścicielom jest oddzielony od sąsiedniego podwójną ścianą z dylatacją.  Wszystkie montowane okna będą trzyszybowe  wyposażone w rolety zewnętrzne i zewnętrzne parapety granitowe. Wybrany budynek, na życzenie klienta,  może być doposażony w panele fotowoltaiczne, a  standardowo budynki będą posiadały instalację umożliwiającą bezinwazyjne zamontowanie paneli.

Dla komfortu naszych Klientów droga ( odcinek ul. Lidzkiej ) na wysokości inwestycji będzie oświetlona i wykonana z kostki betonowej

Każdy lokal wraz z ogrodem będzie na osobnej księdze wieczystej.

Planowany termin przekazywania pierwszych mieszkań to II kwartał 2021 r.

Nr budynku Karta katalogowa Status budynku
A1 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
A2 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
A3 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
A4 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
A5 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
A6 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B1 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B2 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B3 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B4 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B5 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY
B6 Karta katalogowa - plik PDF SPRZEDANY